Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsanda Yabancı Yatırımcılar ile Sanayi Esnafı Buluşması

Büsanda Yabancı Yatırımcılar ile Sanayi Esnafı Buluşması


Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim AZMAN’ın daveti ile sayın Konya Valisi Muammer EROL ve  MEVKA aracılığıyla BOLCO Firmasının Yetkilileri Büsandaki sanayiciler ile Büsan Yönetim binasında yatırım yapmak amacıyla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı BOLCO firmasının yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren TRE (Turkish Renewable Energy) firması, Lojistik alanında S2S IMI Group Firması ve Danışma ve Dış Ticaret alanında Tekvin (Tekvin Advisory and Foreign Trade LLC.) firmasının yetkilileri, MEVKA yetkilileri, Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN, Büsan Üyelerinden 20 Firma ve Sayın Konya Valisi Muammer EROL Bey katılımı ile gerçekleşti.

İbrahim AZMAN’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Büsan Üyesi Firmalar tanıtımlarını gerçekleştirdiler.Büsan Firmalarının tanıtımlarından sonra TRE (Turkish Renewable Energy), S2S IMI Group ve Tekvin TRE (Turkish Renewable Energy) firmaları tanıtımlarını gerçekleştirdiler. Toplantıda yabancı firmalar ile Büsan üyesi firmalar tanışmak için karşılıklı sorular sorarak bilgilendirmeler yapıldı. İngiliz firmaları lojistik, enerji ve geri dönüşüm alanlarında yatırım yapmak istediklerini belirtti. Toplantıda Büsan üyesi firmalardan tanıtım broşürleri ingiliz firmalarına teslim edildi.

Konya’ya ve Büsan’a yatırım yapmak istediklerini belirten İngiliz firmaları toplantıya katılan firmalar ile daha sonra da iletişime geçip değerlendirmeler sonucunda uygun görülen alanda firmalara yatırım yapacaklarını belirttiler

Toplantı sonunda TRE (Turkish Renewable Energy) yetkilisi sayın Samir Sunbol Konya’yı çok sevdiklerini sanayicinin işlerini severek yaptıklarını ve sanayici ile kendilerini çok yakın hissettiklerini belirtti. Toplantıdan çok memnun kaldığını ve uygun gördükleri firmalar ile tekrardan iletişime geçeceklerinin altını çizdi.

Toplantı Sonunda Konya Valisi Muammer EROL bey ile beraber yemeğe geçildi. Sıcak bir sohbet havası eşliğinde yemekler yenildikten sonra İngiliz firmaları Konya yemeklerinde çok memnun kaldıklarını belirttiler.

Gün sonunda İngiliz firmalarına sunulan projeler ile görüşmelerin ardından, sunulan projelere sıcak baktıklarını ve daha detaylı bilgilendirme için tekrardan firmalar ile görüşmelerin gerçekleşeceğini belirttiler.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.