Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Dr. Seyit KARACA Büsan Özel Organize Sanayi Sitesinde

Dr. Seyit KARACA Büsan Özel Organize Sanayi Sitesinde


Ak Parti’den Konya Milletvekili aday adayı Sayın Dr. Seyit KARACA Büsan Özel organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Dr. KARACA ziyaretinde Büsan Özel Organize Sanayi SitesiYönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN  ile beraber Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet OFLAZ ve Hamit TÜRK’ün bulunduğu görüşmede Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi’nin sorunları ve Konya için sağladığı değerleri hakkında görüşüldü. Büsan Özel Sanayi Sitesinin esnaf ziyaretinde yapılan görüşmelerde esnafın sıkıntılarını dinledi ve döviz yükselmesi ile ilgili sorunları dile getiren Dr. KARACA gelecekte 2023 hedefinde Büsan Özel Sanayi Sitesinin daha da büyüyeceğini  belirtti.
 
Büsan Özel Sanayi Sitesi’ni unutmayıp ziyaret eden Ak Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Sayın Dr. Seyit KARACA; sanayi bir ülkenin olmasa olmaz bir parçasıdır, Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Konya’mızın en güzel en verimli sanayisi olduğunu belirten KARACA Büsan Yönetiminden ve değerli Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi esnaflarından desteklerini beklediklerini belirtti.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.