Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Hibe ve Destekler BÜSANda

Hibe ve Destekler BÜSANda


KONYA TEKNOKENT A.Ş. Büsan Sanayi yöneticiliği ile yaptığı anlaşma doğrultusunda ilk etapta imalatçıları kapsayan AR-GE çalışmasına ve firma ziyaretlerine başladı.

Ziyaretlerde firmaların her türlü hibe ve destek almaları konusunda firmalar ile görüşerek firmalara yol göstermek ve destek olmaları konusunda çalışıyorlar.

ilk etapta 15 günlük periyot içerisinde 100 e yakın firma ziyareti yapacak olan uzman ekip sanayicinin isteklerini ve yapmak istediği projeleri dinliyor ve bu konuda alınabilecek her türlü destek hakkında bilgilendirme yapıyor.

Konu ile ilgili olarak Büsan yönetimi sanayinin gelişmesi ve sanayicinin yenilikçi projelere imza atması gerektiğini düşünerek bu ve bunun gibi projelerin devam edeceğini söyledi.Ziyaret edilen firmaları görmek için tıklayın
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.