Büsan

2023-02-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> İlk eşdeğer parça belgesi Sevgili Metal'e verildi

İlk eşdeğer parça belgesi Sevgili Metal'e verildi


OSEM Eşdeğer Parça Belgelendirme standardına göre ilk eşdeğer parça belgesi Konya'lı üretici Sevgili Metal Otomotiv Ltd. Şti'ne verildi.

OSEM-PS-10001 Eşdeğer Parça Belgelendirme standardına göre değerlendirme ve test sürecine dahil olan Sevgili Metal Otomotiv firmasının VW Transporter çamurluk referans parçası ilk eşdeğer parça olarak belgelendi. Belgelendirme prosesi boyunca üretim yeri ve üretim hattı denetimi yapılan firmanın ürettiği parçalar Mobilite koordinasyonunda Tubitak MAM laboratuvarlarında test edildikten sonra uygunluğu doğrulandı.
 
Bu kapsamda ilk olması vesilesiyle Sevgili Metal'in  eşdeğer parça belgesi TSB  Genel Sekreter Yrd. ve Osem Yönetim Kurulu üyesi Atilla Oksay, Osem Teknik Komite Başkanı Sedat Özatalay ve Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu tarafından Sevgili Metal Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Meydan'a takdim edildi. Osem Genel Müdürü Bener Yılmaz, Sevgili Metal Genel Müdürü Volkan Yetiş ve Türkiye Satış Koordinatörü Serdar Kuşvuran'ın da katıldığı sertifika töreninde belgelendirme süreci kapsamında Sevgili Metal tarafından üretilen diğer parçalarla ilgili karşılıklı işbirliğinin geliştirilmesi konusunda mutabakat sağlandı.

BÜSAN Özel Organize Sanayi'nde bulunan Meydan Group-Sevgili Metal Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Meydan uzun yıllara dayanan üretim ve hizmet tecrübesiyle Konya Büsan'da bulunan 5000 metrekare üretim alanında üretimi gerçekleştiriyor. Yenilenen yatırımları ile otomotiv parçaları konusunda uluslararası standartlara uygun üretim ile hata oranı en düşük üretim hizmetlerini sunmayı amaçlıyor. Sürekli gelişim ile teknolojiyi alt yapısına kazandırmaya çalışan, sektörün bir çok otomotiv parçası ihtiyacını karşılayan, güvenilen ismi olmak için özveri ile çalışmasını sürdüren bir firma olup geçmişten gelen tecrübesi ile hizmet veriyor.  
 
BÜSAN Sanayi olarak firmamızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.