Büsan

2024-04-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> KONESOB Başkanı Karabacak Büsanı ziyaret etti

KONESOB Başkanı Karabacak Büsanı ziyaret etti


Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büsan Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman’ı ziyaret etti. 
 
KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, BÜSAN Sanayi Başkanı İbrahim Azman’ı, Sanayicileri ve Araplar dolmuş durağı şoförlerini ziyaret etti. Ulaşım ile ilgili sorunları dinledi, dolmuş hatlarının yerinde incelemede bulundu. 
 
İbrahim Azman ile Sanayide çalışanların toplu taşıma araçlarından yeteri kadar faydalanamaması, sanayi içerisinde dolaşan araç bulunmaması sorunu görüşüldü. Trafiğin rahatlatılması ve ring seferleri konusuna keşif yapıldı. Sanayicilerden taksi durağı kurulması talebi geldi. Karabacak Sanayi ve çalışanları için ulaşım sorunlarını çözmek için elimizden gelen herşeyi yapacağız dedi. 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.