Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Konya Girişimci Buluşması 3-4 Kasım 2023

Konya Girişimci Buluşması 3-4 Kasım 2023


Konya Girişimci İşadamları Vakfı tarafından düzenlenen ve Odamız tarafından desteklenen “Türkiye Girişimci Buluşması ve 10. GİV Girişimcilik Ödülleri” organizasyonu T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı destekleriyle 3-4 Kasım 2023 tarihleri arasında Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

İki gün sürecek organizasyonda sergi alanı yanında, farklı başlıklarda düzenlenen oturumlarda, konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum yetkilileri ziyaretçilerle bir araya gelecektir.

Etkinlik ziyaretçi kaydı ve ayrıntılı bilgi: www.turkiyegirisimcibulusmasi.com.tr

10. GİV
#Girişimcilik Ödülleri Fikri ve projesi olan herkesi aramızda görmek istiyoruz. #Fikirlerinizi destekliyor ve hayata geçirmenizi sizin kadar biz de istiyoruz... Son Başvuru Tarihi: 15 Ekim 2023 Başvuru için: turkiyegirisimcibulusmasi.com.tr

 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.