Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> MAKTEK 2019 Kapılarını Açtı

MAKTEK 2019 Kapılarını Açtı


TÜYAP Konya Fuarcılık tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) iş birliğiyle düzenlenen Konya MAKTEK Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuara, 10’un üzerinde alım heyetinin yanı sıra 40 ülkeden katılımcıyı ağırlayacak.

Konya Maktek Fuarı, 3 gün boyunca 10’un üzerinde alım heyetinin yanı sıra 40 ülkeden katılımcıyı ağırlayacak. Takım tezgahları sektörünün Avrupa’daki 3 büyük ve dünyadaki 5 büyük fuarından bir tanesi olan MAKTEK Fuarı’nın ilk kez Konya’da ziyarete açıldığını aktaran TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “MAKTEK Konya olarak, bu fuarı hazırlamaktan dolayı TÜYAP Fuarcılık olarak çok memnunuz. 20 ülkeden 176 firma fuarımıza katılıyor. MAKTEK Konya Fuarına, 65 ülkeden ziyaretçilerimiz olacak. Şuanda yurt içi ve yurt dışından yatırım yapacak olan sanayicilerimiz üretimin her safhasında ihtiyaç duydukları makineleri bu fuarda görebilecekler. İleri teknoloji ürünleri olan bu makineler, ilk kez Konya’daki fuarda sergileniyor. Başta Konya olmak üzere bölgemizde üretim yapan tüm sanayicimizi fuara davet ediyorum. Endüstri 4.0’ın en önemli örnekleri fuarda sergileniyor” şeklinde konuştu.


YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.