Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> MAKTEK Konya Fuarı 11-14 Ekim 2023

MAKTEK Konya Fuarı 11-14 Ekim 2023


Türkiye’nin üretim üssü Konya
MAKTEK Konya Fuarı’nda makine sektörünü buluşturmak için gün sayıyor
Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından, Takım Tezgâhları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğinde, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Ticaret Odası destekleri ile hazırlanan MAKTEK KONYA 2. Takım Tezgâhları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular - Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
 
2022 yılında makine ve aksamları sektöründe 789 milyon dolar ihracat yaparak rekor kıran Konya makine sanayisi başarılı büyümesini bu yıl da MAKTEK KONYA Fuarı ile güçlendirecek. Endüstri yatırımları için elverişli bir şehir olan Konya’da 200’ü aşkın firma ve firma temsilcisinin katılımıyla,   45.000 m2 alanda hazırlanan Fuar, sektörün Anadolu bölgesindeki en büyük buluşması olarak son teknoloji ürün ve hizmetlerin sergileneceği etkili bir ticari platform olacak.
 
Kapsamı ve katılımcı profilinin genişliğiyle öne çıkan fuarda, sektörün lider firmaları en son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Dört yıl aradan sonra gerçekleşecek olan MAKTEK Konya Fuarı, sektörde büyük bir heyecanla bekleniyor. Katlama, düzleştirme ve yassılaştırma makinelerinden; makas tezgâhları, caka kenet makineleri ve kompresörlere kadar birçok endüstriyel ürün MAKTEK Konya Fuarı’nda sergilenecek.
 
Aşağıdaki ücretsiz online bilet linki ile formu doldurarak biletinizi ücretsiz alabilirsiniz ve QR kodunuz ile kapıda sıra beklemeden hızlı bir şekilde fuara giriş yapabilirsiniz.
https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=3093&Ref=1217
 
4 gün sürecek olan MAKTEK KONYA, 11-12-13 Ekim tarihlerinde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında, fuarın son günü olan 14 Ekim tarihinde ise 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Fuar hakkında detaylı bilgiye www.maktekkonya.com adresinden erişilebilir.
 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.