Büsan

2024-04-24
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Şekercan Lojistik Büsan Anlaşması

Şekercan Lojistik Büsan Anlaşması


Büsan Özel Organize Sanayi Yönetimi ile Şekercan Lojistik arasında yapılan anlaşma ile sadece Büsan Sanayi firmalarına yönelik her taşımada %10 indirim sağlanacaktır.


Şekercan Lojistik olarak geniş araç filomuzla, 47 Avrupa ülkesi, İskandinav ülkeleri, Balkan bölgelerine Parsiyel ve Komple taşımacılık faaliyetlerimiz mevcuttur.

Parsiyel taşımalarımız Konya ve İstanbul merkezli depolarımızda, düzenli olarak Ege, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinden yurtiçi taşımacılık yapan araçlarımızla nakliye edilerek haftalık yurtdışı çıkışları yapılmaktadır.
Araç filomuz son teknoloji cihazlarla donatılmış ve son model araçlardır, tamamıyla işinin uzmanı, tecrübeli ve sıkı eğitimler sonucu çalışmaya hak kazanmış sürücüler tarafından kullanılmaktadır.
 
Araçlarımız yanıcı (ADR) sertifikalıdır ve yüklerinizin garanti altına alınabilmesi için uluslararası yük sigortası (CMR) ile güvence altındadır.

Ofis çalışanlarımız tarafından evrak ve güzergah kontrolü yapabilmek, lojistik faaliyetlerinin aksamadan ilerlemesini sağlayabilmek için dönüşümlü olarak hizmet vermektedir.
 
Araçlar 7/24 Seyir Mobil Takip Cihazları aracılığıyla takip edilmektedir ve müşterilerimizle araç takip sistemi üzerinden takip etme yetkisi verilebilmektedir.
 
Parsiyel ağırlıklı olmak üzere, Komple taşımalarınızda da tüm lojistik faaliyetleri gerçekleştirmek üzere, ihracat ve ithalat yüklerinize talibiz.
 
 
Adres: Merkez-Depo: Adana – Ereğli Çevre Yolu Zensan San. Sit. Kıvamlı Sk. Karatay / Konya
Şube: Horozluhan Mah. Anayurt Cad. No:8/B Selçuklu / Konya
Gsm:  (+90) 530 382 5940
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.