Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Teknokent Anlaşması Yapıldı

Teknokent Anlaşması Yapıldı


Büsan Sanayi, Teknokent ile Anlaşma Yaptı
 
Konya Teknokent - Teknoloji Geliştirme Hizmetleri A.Ş. ile Büsan Sanayi Yöneticiliği işbirliği anlaşması yaptılar.
 
Anlaşmaya göre TEYDEB, MEVKA, AB, HORİZON 2020 gibi gündemde olan ve yeni çıkan destek programları hakkında KONYA TEKNOKENT A.Ş./SELÇUK TIO bünyesinde birim Temsilcileri tarafından bilgilendirme yapacaklardır.
 
Ayrıca Büsan Sanayi firmalarına ve çalışanlarına SELÇUK TTO faaliyetlerinin bilgisi verilecek ve tanıtımı yapılacaktır.
 
Yine BÜSAN Organize Sanayi Sitesi'nde bulunan firmaların proje talepleri direk olarak iletilebilecek ayrıca KOP Bölgesi Üniversitelerinden akademisyenlerin firmalar ile olan ikili görüşmeleri düzenlenecektir.
 
 
İşbirliği protokolü örneği:
 
"BÜSAN Özel Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN 'ın talebi üzerine 25/02/2014 tarihinde Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Bayram SADE ve SELÇUK TIO Üniversite-Sanayi işbirliği Birimi Temsilcilerinin katıldığı toplantıda taraflar yukarıda yer alan protokol konusuyla ilgili işbirliğinde bulunma hususunda mutabık kalmışlardır. İşbu protokol niteliğindeki metin taraflar arasındaki projenin yürütülmesine ilişkin hususların çerçevesini çizmek maksadıyla hazırlanmıştır. İşbu protokol, protokolde yer alan hükümler açısından (taraflar arasında daha önce protokol konusuyla ilgili yapılmış genel çerçeveli gizlilik sözleşmesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla) yazılı ve sözlü bütün anlaşmaların yerine geçip, taraflar arasında bundan sonraki imzalanabilecek anlaşmalara genel bir çerçeve çizme. maksadı taşımaktadır."
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.