Büsan

2023-09-22
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Vali Yakup CANBOLAT BÜSANı ziyaret etti

Vali Yakup CANBOLAT BÜSANı ziyaret etti


Konya Valisi Yakup CANBOLAT Büsan Özel Organize Sanayi'ni ziyaret etti. Ziyarette BÜSAN Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN, Başkan Yardımcıları ile sanayiciler bulundu. Gündemin değerlendirildiği ziyarette, Konya’da birlik ve beraberliğin en yüksek seviyede yaşandığına değinildi.

Vali Yakup Canbolat; daha önce Konya’da bulunduğunu, BÜSAN ve Konya sanayisi ile gurur duyulan bir şehir olduğunu ve her zaman sanayicinin yanında destekçisi olacağını dile getirdi.

Büsan Başkanı İbrahim Azman, ekonomik dalgalanmaların sanayi üzerinde etkilerine değindi. Üretimin büyük bir inanç ve birlikle devam ettiğini anlattı. Sanayinin ve hayatın devamlılığında enerjinin önemine değinerek, Konya’da meydana gelen elektrik kesintileri ile düşük ve yüksek voltajdan dolayı yaşanan sıkıntıları dile getirdi. İbrahim Azman BÜSAN Sanayi’nde kurulan Sağlık Merkezi ve BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi hakkında bilgi verdi. Azman “şu an en acil ihtiyacımız itfaiyemizin olmaması. Yakın mesafede bir itfaiye bulunmamasından dolayı yaşanabilecek bir yangın durumunda zaman kaybetmemek can ve mal kaybının önlenmesi açısından çok önemli. Bu konuda Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’ten söz almıştık, en kısa zamanda itfaiye merkezi yapılacağını belirtti ve yer tespiti yapıldı, sizin de bu konuda desteklerinizi bekleriz” dedi.

Konya’nın trafik sorunu, sanayi güzergâhında toplu taşıma araçlarının artırılması, istihdam, havaalanın olumsuz koşullarda kullanımında meydana gelen sorunlar gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.