Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Baykandan Büsana ziyaret

Baykandan Büsana ziyaret


T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan BÜSAN Özel Organize Sanayi’ni davet üzerine ziyaret etti.

Büsan Sanayi Başkanı İbrahim Azman ve yönetimi ile görüşen ve sanayi hakkında bilgi alan Baykan ve beraberindeki heyet sanayiyi gezdi. İbrahim Azman; “Türkiye’de en gözde sanayisinde çalışanların spor yapabileceği bir alan yok. Biz Büsan’da sağlıklı yaşam için, çalışanların vakitlerini sportif faaliyetlerle değerlendirmeleri için alanlar olmasını ve boş zamanlarını spor yaparak geçirmesini istiyoruz. Bu psikolojik olarak olumlu etkiler yaratacak, işinde ve özel yaşamında pozitif bireyler yetişmesini sağlayacaktır. Gelişmiş ülkeler seviyesinde, üreten ve kendi kendine yetebilen bir ülke olmak istiyorsak her fiziksel aktivitenin spor olduğu düşüncesiyle sosyal alanlar oluşturmalıyız” dedi. Mehmet Baykan ülkenin gelişmesinin sanayinin gelişmesine bağlı olduğunu, 25.000’e yakın çalışanı olan Büsan sanayinin spor faaliyetleri konusundaki ihtiyaçlarının değerlendirilip her tür desteği vereceklerini söyledi.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.