Büsan

2023-02-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> İşbirliği Protokolü İmzalandı

İşbirliği Protokolü İmzalandı


Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile Karatay Kaymakamlığı BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi ve BÜSAN Özel Organize Sanayi arasında eğitim, kültür ve sosyal faaliyetleri işbirliği içerisinde düzenlenmesine yönelik protokolü imzalandı. KTO Karatay Üniversitesinde düzenlenen protokolde Rektör Prof.Dr. Bayram Sade, Büsan Başkanı İbrahim Azman, Başkan Yardımcısı Mehmet Oflaz, Büsan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Çorak ve Öğretmen Adem Mekin katıldı. 

Öğretim programlarının geliştirilmesi, Büsan Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin yetiştirilmesi ve çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla üniversite tarafından uygun görülen şartlarda uzmanlık desteği sağlanacaktır. Taraflarca uygun görülecek konu, yer, zaman ve şartlarda üniversite öğretim üyeleri tarafından öğrencilere ders verilebilecek, özellikle Ahilik ve Meslek Ahlakı ile Medeniyet Tasavvuru alanlarında ders ve etkinlikler yoğunlaşacaktır. Üniversite ile Sanayi ve mesleki eğitimin iyileştirilmesi amacıyla projelere teknik ve akademik destek sağlaması planlanıyor. 2017-2018 akademik yılı sonuna kadar geçerli olacak protokol başlamış faaliyetlerin bitimine kadar devam edecek.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.