Büsan

2023-02-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Vergi Dairesinden Büsana ziyaret

Vergi Dairesinden Büsana ziyaret


Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürleri Veysel BOSTAN ve Eyüp YILMAZ tarafından Büsan Özel Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN ve Başkan Yardımcıları makamında ziyaret edildi. Ziyarette 6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım ÜNVER; “Büsan Konya’mız ve bizim için önemli bir sanayi. 6736 sayılı kanundan sanayicilerimizin ve çalışanların yararlanmasını istiyoruz. Sadece ödenmemiş borcu olanları değil herkesi ilgilendiriyor, ihtilaflı olanlar, temyize gidenler, idari para cezaları, banka kredileri gibi birçok konuda imkân sağlıyor. Halkın devlete bir borcum var mı diye sorgulaması gerekiyor. Sanayi bilecek ki çalışan ve halk bilecek. Büsan’da bulunan firmalardan talep gelirse bilgilendirme toplantısı yapmak isteriz, her türlü yardıma hazırız” dedi.

Büsan Başkanı İbrahim AZMAN “Kanun tarihin en kapsamlı fırsatını sunuyor, sanayimizi bu konuda bilgilendirmek için, kanun çıktığından bu yana gerek web sitemiz, gerek mail ve e-bülten yolu ile firmaları bilgilendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Zaman azaldı, sanayimizin çalışanlarımızın bu fırsatı kaçırmasını istemiyoruz” dedi. Bilgi alışverişi ardından sanayicilerin sorunlarını dile getirdi. Düzenli vergi ödeyenlere kolaylık tanınmasını talep ettiklerini ve ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtti.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.