Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANdan AFRİNe DESTEK

BÜSANdan AFRİNe DESTEK


BÜSAN Sanayicileri Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından düzenlenen "Zeytin Dalı Harekatı"na maddi-manevi desteğini sürdürüyor.

Büsan Sanayi, kış ayında kan stoklarının azalması ve harekat bölgesine kan sevkiyatı yapılması üzerine Ocak ayı içerisinde Türk Kızılayı ile “MEHMETÇİK SANA KANIM FEDA” sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenledi ve en fazla kan veren sanayi oldu.

Sanayiciler yine Kızılay’ın Afrin’e gönderilmek üzere “ACİL İHTİYAÇ” çağrısına cevap vererek, Büsan BÜSSİAD Derneği öncülüğünde, BATTANİYE 1000 Adet, SU 0,5 Litre 58.464 Adet, KONSERVE 11.080 Adet, Besleyici özelliği bulunan KONYA YAĞLI GEVREK 2.880 Paket, BEBE GIDASI 400 Paket, ANA GIDA KOLİSİ 200 paket olmak üzere 74.024 adet 3 tır malzeme dualarla yola çıktı.

Büsan Özel Organize Sanayi ve BÜSSİAD Büsan Sanayici İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Azman, "Tüm dünya bölgeye binlerce TIR silah gönderirken, biz on binlerce TIR ekmek gönderiyoruz" dedi.

Azman, "Öncelikle ŞEHİTLERİMİZ Rahmet GAZİLERİMİZE acil şifalar, ailelerine ve ülkemize başsağlığı dilerim. Ülkemizin birliğini ve güvenliğini tehdit eden terör örgütlerini tümünü lanetliyoruz. Teröristlerin sınırımızdan temizlenmesine yönelik olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e düzenlenen "Zeytin Dalı Harekatı"na maddi manevi desteğimiz tamdır. Devletimizin ve Kahraman Askerimizin Polislerimizin Milletimizin yanındayız, Malımız da, Kanımız da, Canımız da bu vatana helaldir.

Suriye, Irak’ta PKK terör örgütünün farklı isimlerle türediği PYD/YPG, Ortadoğu’da varlığını sürdüren ülkemiz sınırlarına dayanıp tehdit eden DEAŞ ve belli amaçlara hizmet eden FETÖ gibi taşeron örgütlerin ülkemize yönelik hain planlarına asla ulaşamayacaktır. Devletimiz, içerideki hainlerle mücadele ederken, terör örgütleri ülkemiz sınırlarını ve vatandaşlarımızın güvenliğini tehdit eder hale gelinmiş, devletimizin ve Aziz milletimizin sabrını taşırmıştır. Artık müttefik görünenler, yanımızda olduğunu söyleyen sahte dostlara da bilsinler ki, onlara ALLAH’ın da bir hesabı gazabı vardır. Bilsinler ki Türkiye hiçbir terör örgütüne aman vermeyecektir. Bu şehitlerin, yetimlerin, mazlumların hesabı sorulacaktır.

Dualarımız güvenlik güçlerimiz, askerlerimiz ve peygamber ocağının yüreği iman dolu kahraman Mehmetçiğini içindir. Yüce Allah’a ettiğimiz dualar devletimizi muzaffer kılacak, zalime fırsat vermeyecektir. Dost düşman bu milletin gücünü görecektir. ALLAH Mehmetçiklerimizle berberdir.

Allah ordumuzu muzaffer eylesin.” dedi.

Haber Videosu

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.