Büsan

2021-06-15
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Kahvaltılı Zirve

Kahvaltılı Zirve


Konya ekonomisinin en önemli kuruluşlarından Büsan Sanayi Sitesi, Konya protokolünü misafir etti.
 
Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim kurulu tarafından gerçekleştirilen Büsan Sanayi Sitesi sosyal tesislerindeki kahvaltıya, Konya Valisi Muammer Erol, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Neyzen Özcan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büsan Sanayii Sitesi Yönetim kurulu başkanı İbrahim Azman ile yönetim kurulu ve sanayinin istişare kurulu üyeleri katıldı.
 
Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi'nin sorunlarının konuşulduğu kahvaltıda, Büsan'a Endüstri Meslek Lisesi'nin kurulması, Keçili deresinin islahı, sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık verilmesi ile Beyşehirliler Demir Çelik tarafından binası yaptırılacak olan 112 acil servis istasyonunun kurulmasına karar verildi.
 
Demiryolu bağlantılı limanlara ulaşımın sanayici için çok önemli bir sorun oluşturduğu ve yerel yöneticilerin bunu merkezi yönetime taşıyarak bu sorununda giderilmesinin ele alındığı kahvaltıda, toplu taşıma araç ve sefer sayılarınında yeterli düzeye çıkarılması istendi.
 
Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Başkanı İbrahim Azman, katılımlarından ve desteklerinden dolayı, Konya Valisi Muammer Erol, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Neyzen Özcan ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e teşekkür etti.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.