Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsan İtfaiye Merkezi Hizmete Açıldı 15.03.2024

Büsan İtfaiye Merkezi Hizmete Açıldı 15.03.2024


Büsan Sanayi ve çevre sanayilere yakın konumda ihtiyacımız olan itfaiye merkezi kurulmasına yönelik görüşmeler neticesinde, BÜSAN İtfaiye Merkezi’nin açılışı 15.03.2024 tarihinde gerçekleştirildi.
 
Başkan Altay, “Benim Şehrim” kapsamında verdikleri sözlerden birisinin daha hayata geçtiğini belirterek; “8 araç kapasiteli, özellikle sanayi yangınlarına dönük uzmanlaşmış bir itfaiye birimi bulunan BÜSAN İtfaiye Merkezi’mizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Duamız, ihtiyaç olmaması ama ihtiyaç olduğunda tüm Konya bilsin ki Büyükşehir Belediyemiz tüm imkanlarıyla en hızlı şekilde, en profesyonel şekilde yangınlara müdahale edecek güçtedir” açıklamalarını yaptı.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Büsan İtfaiye Merkezi yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.