Büsan

2024-04-24
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSAN Öğretmenleriyle 24 KASIMı Kutladı

BÜSAN Öğretmenleriyle 24 KASIMı Kutladı


Eğitimde, öğretimde, üretimde BÜSAN
 
24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Büsan Yönetimi ve Büsan Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenleri yemekli toplantıda bir araya geldi.

Konya’nın en aktif üretim merkezlerinden BÜSAN Özel Organize Sanayi Yönetimi ve Konya Karatay BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü birlikte kutladı. BÜSAN Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN ve Başkan Yardımcıları tarafından düzenlenen organizasyona Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa YILMAZ, Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Emin BOTSALI’da katıldı.

Okul Müdürü Mehmet ÇORAK; biz öğretmenler çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirip ülkesine milletine yararlı bireyler olmaları için çalışıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz ve aynı adı taşıdığımız sanayimiz BÜSAN ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Büsan Yönetimine hazırladıkları organizasyon için teşekkür ederiz. Eğitime verdikleri önem bizi çok gururlandırdı.” dedi.

BÜSAN Sanayi Başkanı İbrahim AZMAN; “öğretmenlik dünyanın en değerli mesleği. Fedakarlık ve özveri ile yeni nesilleri yetiştiriyorsunuz. Ülkenin birlik beraberliği, ileri medeniyetler düzeyinde sürekliliği ve gelişmesi sizlerin elinde. Sanayimizde adımızla anılan bir okulumuzun olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrenciler anne, baba ve ailelerinden fazla siz değerli öğretmenleri ile birlikte vakit geçiyorlar, sizleri örnek alıyorlar. Burada yetişen çocuklarımız, ülkemizin, Konya’nın can damarını oluşturuyorlar. Çocuklarımızın, gençlerimizin okuması, ülkenin okuma oranının yüksek olması, iyi bir eğitim almaları yanında bir meslek sahibi de olmalarını sağlayan okulumuzla öğretmenlerimizle gurur duyuyoruz. Bizler üretimin, ekonominin nabzını tutan sanayicileriz, sizler geleceğin ustalarının yetiştiren öğretmenlerimiz, bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birleştirmek okulumuzla iş birliği içinde olmayı istiyoruz” dedi.

Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa YILMAZ, “BÜSAN sanayinin ve BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezinin bu birlik ve beraberlik anlayışı ile faydalı çalışmalara imza atacaklarına inanıyorum. Bizler de her konuda elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.
Büsan Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman öğretmenlerin sorunlarını dinledi ve akabinde fikir alışverişinde bulunuldu. Öğrenci, öğretmen sorunları, açık lise, işverenlerin gençleri desteklemesi ve istihdam konuları yanında ulaşım konusuna da değinildi. Sanayi’ye gelen toplu ulaşım araçlarının sayısı ve güzergahlarının yeniden gözden geçirilmesi gibi pek çok konuda fikir alışverişi yapıldı. Edebiyete intikal etmiş öğretmenlerimiz için dua okundu. Günün anısına Büsan Yönetimi’nin her öğretmen için ayrı ayrı hazırladığı hediyeler takdim edildi.
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.