Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsan Özel Organize Sanayi Web Sitesi Verileri

Büsan Özel Organize Sanayi Web Sitesi Verileri


 

Büsan Sanayisinin Web Sitesi www.busanorganizesanayi.com
 

 

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetimin sanayicilerimize fayda sağlamak ve sanayimizde bulunan firmaların internet üzerinde bilgilerini yayınlayabilmeleri için açılan www.busanorganizesanayi.com web sitesinin 1 yıllık verileri incelenmiştir.

 

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesinin web sitesinde üyelerimize özel sayfalar mevcuttur üyelerimiz firmalarını bu sayfada tanıtımını yapabilir, ürün ve firma fotoğraflarını ekleyebilir, ihtiyaç doğrultusunda eleman ihtyiaçını karşılamak için eleman ilanını yayınlayabilir, elindeki 2. el makine vs. nin satışı için ilan yayınlayabilir, bunların dışında özel olarak duyuru yayınlayabilir.
 

 

Web sitemizde sanayimize yapılan hizmetler, sanayicimizi ilgilendiren duyurular ve haberler de yayınlanmaktadır.
 

 

Web sitemiz üyelerimizin internette yer alabilmesini sağlamatadır. Üyelerimizin firmalarını internetten aratan kişiler firmanın web sitesi olamasa dahi sanayimizin web sitesi içerisinde kendilerine özel olarak açılan sayfa olduğundan firmayı internetten bulabilmektedir.

 

01 Ocak 2015 - 01 Ocak 2016 Web Sitesi Verileri

Web sitemizin Ülke verilerine baktığımızda öncelikle Türkiye ziyaretçilerimiz yoğunlukta olup 2. sırada Rusya 3. sırada Amerika ve 4. sırada Çin yer almaktadır.

Türkiyede şehir olarak öncelikle Konya ziyaretçileri yoğunlukta daha sonra 2. olarak İstanbul, 3. olarak Ankara ve 4. olarak İzmir yer alıyor

 
Ülkeler
Ülke Verileri
Şehirler
Şehir Verileri
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.