Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Selçuk Öztürk Tebrik Mesajı

Selçuk Öztürk Tebrik Mesajı


BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman, TOBB başkan yardımcılığına seçilen Selçuk Öztürk’ü tebrik ederek bir mesaj yayınladı.

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı, hemşehrimiz İbrahim Çağlar’ın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmesi iş dünyasında derin üzüntü yaratmıştı. Bu görev için yerine Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk’ün seçilmesinden ise gurur duyduk. Kendisini tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini uzun yıllardır başarıyla sürdüren, KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı olarak başarılara imza atan, sivil toplum kuruluşlarında yönetimde bulunan, Konya’mızın başarılı işadamı Selçuk Öztürk, bulunduğu görevleri başarılarıyla yerine getirmiştir. Çalışkan, başarılı, ülkesini seven işadamlarımızın her zaman yanındayız. Değerli hemşehrimiz Selçuk Öztürk’ün TOBB Başkan Yardımcılığı görevini de layıkıyla sürdüreceğine inanıyor, şahsım, BÜSAN Sanayi ve Konya’mız adına başarıların devamını dilerim."

İbrahim AZMAN
BÜSAN Özel Organize Sanayi
Yönetim Kurulu Başkanı


YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.