Büsan

2024-04-24
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Vergilere Başkandan Tepki

Vergilere Başkandan Tepki


Konya'da, Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman, tabela vergisinin yüzde 300 oranın da artırıldığını belirterek, duruma tepki gösterdi.
 
Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman yaptığı açıklamada, Konya ekonomisinin en önemli merkezlerinden biri olan sanayi bölgesinde 795 İşletme de 22 bini aşkın kişinin istihdam edildiğini söyledi.
 
Tabela Vergisine yapılan yüzde 300 'lük artışın çok yüksek olduğunu ifade eden Azman, "Sanayici ve esnafa yardımcı olunması gerekirken bu güne kadar görülmemiş bir artışla tabela ve reklam vergilerine aşırı ölçüde zam yapılmasına bir anlam veremedik. Yüzde 300 'lük vergi artışından vazgeçilmesini istiyoruz. Biz sanayi yönetimi olarak güvenlik başta olmak üzere bir çok hizmetleri kendimiz sağlıyoruz. Yani devlete destek oluyoruz. Aynı desteği de bizim devletten beklemek en doğal hakkımız olsa gerek" şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.